Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Васильєвих Леонід Аркадійович

БІОГРАФІЯ

Голова міської ради з освіти і науки. Заслужений. винахідник РСФСР. Доктор техничних наук. Академік Академії інженерних наук України, АН вищої школи України, Міжнародної кадрової академії.
Народився 17 квітня 1939 р. у м. Кірові(РФ).
Освіта вища, у 1962 р. закінчив Горьківський політехнічний інститут.
Працював у Кіровському політехнічному інституті: асистент, викладач, доцент, завідувач кафедри автоматизації.
У 1988 р. був обраний ректором Херсонського індустріального інституту. Під його керівництвом за 5 років було відкрито 9 нових спеціальностей, кількість докторів наук збільшилася з 7 до 49, був створений фізико-технічний ліцей; інститут успішно пройшов акредитацію з 18 спеціальностей по
IV рівню, що дозволило інституту одержати статус університету.
У 1995 р. Ялтинська міська Рада запропонувала Л.А. Васильєвих очолити новий вищий навчальний заклад, де були відкриті спеціальності економічного, та екологічного напрямків.
У 1999-2001 рр. Ялтинський інститут менеджменту успішно пройшов державну і міжнародну акредитацію вцілом на ІV рівень і отримав статус університету.
Л. А. Васильєвих відомий вчений і винахідник, автор 215 наукових праць, 99 винаходів і зарубежних патентів(ФРГ, Франція, Італия, Великобриранія). Результати його наукових досліджень впровадили більш 100 організацій колишнього СРСР.
Нагороджений медалями "За трудову доблесть", "За доблесну працю", срібною медаллю Римського університету, грамотами міністерства освіти і науки України.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»